All systems are operational

Past Incidents

Saturday 23 March 2019

No incidents reported

Friday 22 March 2019

No incidents reported

Thursday 21 March 2019

No incidents reported

Wednesday 20 March 2019

No incidents reported

Tuesday 19 March 2019

No incidents reported

Monday 18 March 2019

No incidents reported

Sunday 17 March 2019

No incidents reported

Saturday 16 March 2019

No incidents reported

Friday 15 March 2019

vCloud PDC2 (Hengelo) Opgelost: Netwerk onbereikbaarheid

Update 17:13: Als gevolg van een probleem in een van onze routers is de connectiviteit met internet tijdelijk onderbroken geweest. Momenteel onderzoeken we de oorzaak.

Update 16:56: Op dit moment ervaren wij problemen in een deel van ons netwerk. Hierdoor is een aantal servers niet bereikbaar. Onze engineers onderzoeken het probleem en werken aan een oplossing.

Thursday 14 March 2019

No incidents reported

Wednesday 13 March 2019

No incidents reported

Tuesday 12 March 2019

No incidents reported

Monday 11 March 2019

No incidents reported

Sunday 10 March 2019

No incidents reported