All systems are operational
Scheduled Maintenance
Onderhoud glasvezel tussen NIKHEF en Amsterdam IX7

Aanleiding

Op vrijdag 30 november tussen 0:00 uur en 6:00 uur zal een van onze glasvezelleveranciers onderhoud uitvoeren aan één van de internetverbindingen naar onze locatie in IX7 (Amsterdam). Hierbij wordt een van de twee glasvezelverbindingen onderbroken tijdens het onderhoud.

Gevolg

Tijdens dit onderhoud zal onze locatie IX7 voor enkele seconden gebruik maken van één internetverbinding waardoor de redundantie even afwezig is. De verbinding zal gewoon in stand blijven. Er wordt geen impact op de dienstverlening verwacht.

Mochten er naar aanleiding van dit onderhoud nog vragen zijn dan vernemen wij dit graag. Je kunt ons tijdens kantoortijden bereiken op 088 787 76 78 of per e-mail op info@oxilion.nl.

Past Incidents

Saturday 17 November 2018

No incidents reported

Friday 16 November 2018

No incidents reported

Thursday 15 November 2018

No incidents reported

Wednesday 14 November 2018

No incidents reported

Tuesday 13 November 2018

No incidents reported

Monday 12 November 2018

No incidents reported

Sunday 11 November 2018

No incidents reported

Saturday 10 November 2018

No incidents reported

Friday 9 November 2018

No incidents reported

Thursday 8 November 2018

No incidents reported

Wednesday 7 November 2018

No incidents reported

Tuesday 6 November 2018

No incidents reported

Monday 5 November 2018

No incidents reported

Sunday 4 November 2018

No incidents reported