All systems are operational
Scheduled Maintenance
Netwerkonderhoud: traject Equinix EN1 - Nikhef

Oxilion gebruikt verschillende leveranciers voor verbindingen tussen datacenters. De huidige verbinding tussen Equinix EN1 en Nikhef zal vervangen worden door een nieuwe verbinding van een andere leverancier. De afgelopen weken is de nieuwe verbinding getest en in orde bevonden. De laatste stap is het in productie nemen van deze verbinding. Dat zal gebeuren op vrijdagavond 21 september om 23:30u.

Gevolg Tijdens het wisselen van de verbindingen kan een korte onderbreking ervaren worden van maximaal 10 seconden. Er is geen impact op lokale verbindingen binnen datacentra zoals private cloud en vCloud omgevingen.

Netwerkonderhoud: updates op BGP-router Nikhef

Op 22 september tussen 23:30 en 0:00 zullen we onderhoud gaan uitvoeren aan onze BGP-router. Deze router zorgt voor het internetverkeer op ons netwerk.

Aanleiding De fabrikant van de router heeft nieuwe firmware uitgebracht voor onze BGP-router. Deze firmware vergroot de stabiliteit en functionaliteit en wordt tijdens dit onderhoud toegepast op de router.

Gevolg Als gevolg van het toepassen van de firmware wordt de BGP-router herstart. Tijdens de herstart neemt de tweede BGP-router alle taken over. Hierdoor is het mogelijk dat een aantal korte onderbrekingen van 1 - 3 seconden worden ervaren.

Past Incidents

Thursday 20 September 2018

No incidents reported

Wednesday 19 September 2018

No incidents reported

Tuesday 18 September 2018

No incidents reported

Monday 17 September 2018

No incidents reported

Sunday 16 September 2018

No incidents reported

Saturday 15 September 2018

No incidents reported

Friday 14 September 2018

No incidents reported

Thursday 13 September 2018

No incidents reported

Wednesday 12 September 2018

No incidents reported

Tuesday 11 September 2018

No incidents reported

Monday 10 September 2018

No incidents reported

Sunday 9 September 2018

No incidents reported

Saturday 8 September 2018

No incidents reported

Friday 7 September 2018

No incidents reported