All systems are operational

Past Incidents

Friday 7 December 2018

No incidents reported

Thursday 6 December 2018

Onderhoud vCloud EN1, scheduled 5 months ago

Op 6 december tussen 23:00 en 7 december 3:00 wordt er onderhoud uitgevoerd aan het vCloud-platform EN1.

Aanleiding Vanwege functionaliteits- en stabiliteitsverbeteringen wordt een upgrade doorgevoerd in vCloud EN1 te Enschede. Hierbij zullen verschillende componenten worden bijgewerkt om goed samen te kunnen werken met de laatst ondersteunde virtualisatiesoftware.

Gevolg Als gevolg van dit onderhoud zal tijdens het onderhoudsvenster de beheerslaag van vCloud niet beschikbaar zijn. Er kunnen dan geen wijzigingen aan virtuele machines worden gedaan.

Mochten er spoedeisende zaken spelen dan kun je tijdens dit onderhoudsvenster een spoedmelding aanmelden via Mijn Oxilion.

Wednesday 5 December 2018

No incidents reported

Tuesday 4 December 2018

No incidents reported

Monday 3 December 2018

No incidents reported

Sunday 2 December 2018

No incidents reported

Saturday 1 December 2018

No incidents reported

Friday 30 November 2018

No incidents reported

Thursday 29 November 2018

No incidents reported

Wednesday 28 November 2018

No incidents reported

Tuesday 27 November 2018

No incidents reported

Monday 26 November 2018

No incidents reported

Sunday 25 November 2018

No incidents reported

Saturday 24 November 2018

No incidents reported