Some systems are experiencing issues

Past Incidents

Thursday 4 June 2020

No incidents reported

Wednesday 3 June 2020

No incidents reported

Tuesday 2 June 2020

No incidents reported

Monday 1 June 2020

No incidents reported

Sunday 31 May 2020

No incidents reported

Saturday 30 May 2020

Basic Hosting Melding: Serveridentiteit niet gecontroleerd.

Recent (30 mei) hebben wij een nieuw certificaat geïnstalleerd op onze mailservers. Hierdoor kan het zijn dat je nu een foutmelding ontvangt in je e-mailprogramma. Dit nieuwe certificaat is wel geldig en veilig voor gebruikt. Je kunt dit nieuwe certificaat dus vertrouwen. Het vertrouwen van dit certificaat kun je doen door deze toe te voegen aan de uitzonderingen. De melding komt dan niet meer terug tot dat het certificaat weer door ons vervangen moet worden. We raden je daarom voor de toekomst aan om het serveradres voor inkomende en uitgaande e-mail te wijzigen.

Voor het gehele artikel hierover zie:

https://www.oxilion.nl/kennisbank/waarschuwing-bij-e-mail-serveridentiteit-niet-gecontroleerd/

Voor een overzicht van de standaard instellingen voor email, zie:

https://www.oxilion.nl/kennisbank/wat-zijn-de-standaard-instellingen-voor-de-e-mail/

Friday 29 May 2020

No incidents reported

Thursday 28 May 2020

No incidents reported

Wednesday 27 May 2020

No incidents reported

Tuesday 26 May 2020

No incidents reported

Monday 25 May 2020

No incidents reported

Sunday 24 May 2020

No incidents reported

Saturday 23 May 2020

No incidents reported

Friday 22 May 2020

No incidents reported