All systems are operational

Past Incidents

Sunday 17 February 2019

Spoedonderhoud: Netwerkonderhoud BGP routers, scheduled 3 months ago

Op zondag 17 februari 2019 wordt tussen 23:00 - 23:30 spoedonderhoud gepleegd aan de BGP routers in het netwerk. Hierbij kan een zeer kortstondige onderbreking van de verbinding optreden.

Aanleiding 
Om de stabiliteit van onze netwerkverbindingen te kunnen garanderen, moet er door de leverancier van onze infrastructuur een configuratieaanpassing plaatsvinden op een van de BGP-routers. Deze routers zijn verantwoordelijk voor de internetverbindingen waar wij gebruik van maken.

Gevolg 
Als gevolg van het toepassen van deze nieuwe configuratie, wordt de BGP-router herstart. Tijdens de herstart neemt een tweede BGP-router alle taken over. Tijdens het onderhoudsvenster kunnen korte onderbrekingen in de verbinding met het internet van 1-3 seconden ervaren worden.

Saturday 16 February 2019

No incidents reported

Friday 15 February 2019

No incidents reported

Thursday 14 February 2019

No incidents reported

Wednesday 13 February 2019

No incidents reported

Tuesday 12 February 2019

Spoedonderhoud: server01.connectedcloud.nl, scheduled 3 months ago

Op dinsdagavond 12 februari tussen 23:00 en 23:45 zal er spoedonderhoud uitgevoerd worden aan server01.connectedcloud.nl. Het spoedonderhoud bestaat uit een controle van het bestandssysteem. Tijdens deze periode is het mogelijk dat de server niet bereikbaar is.

Monday 11 February 2019

No incidents reported

Sunday 10 February 2019

No incidents reported

Saturday 9 February 2019

No incidents reported

Friday 8 February 2019

No incidents reported

Thursday 7 February 2019

No incidents reported

Wednesday 6 February 2019

No incidents reported

Tuesday 5 February 2019

No incidents reported

Monday 4 February 2019

No incidents reported